Říjen 2007
jako blog

25. října 2007 v 12:28

jak to skončilo a jak to zase začalo

25. října 2007 v 0:04
Dnes, má blog premiéru - první článek. Začínám od znova. Teda aspoň s novým blogem.

Jak to vše skončilo.
Na starej blog bylo čím dál míň času a čím dál míň fotek, jednoho debilního dne jsem ho jednoduše smazal, doufaje že jednou založím novej, kde už ty fotky nebudou veskrze tak amatérský.

Jak vzikl novej blog.
Fotky sou amatérský pořád, často mě připadnou i amatérčtější než předtím, ale myšlenku jsem realizoval a dneškem založil fotoblog s jeho prvním jednoduchým tmavým (beta) vzhledem. Vzhled je snad zatím jen dočasnej než se mi podaří nafoit něco tak, aby to mělo cenu dát do vzhledu na trvalo.
Fotky budou přibývat hodně zřídka...asi tak jak koncem minulýho blogu, podstatný ale je, že vůbec přibývat budou. Budu se snažit vám taky snažit popsat okolnosti vzniku asi jako minulej rok. A abych všechno nedělal zbytečně, potěší když se sem někdo bude vracet...

Realita.
Je to tak, fotím pořád na Olympus C-720, pořád (krom novejch baterek) bez žádnýho jinýho vybavení. Zatím si s tím vystačím a jsem spokojenej že vůbec foťák mám, ikdyž většinou mě taky mrzí že mým vysněným Canonem EOS 400D by fotka vypadala aspoň co se TK týče, mnohem líp. Taky jsem přemejšlel o tom, že s foťákem nad 5Mpx bych moh vlítnout na mikrofotobanky a zkusit si taky něco přivydělat. Peníze by mohly padnout na fototechniku ale můj foťák ma paradoxně Mpx jen 3.

Nejistá budoucnost.
Pomalu se budu snažit šetřit na novej foťák - zmíněnej Canon + časem nějaký filtry a skla + obyč. stativ.

Jistá budoucnost.
Jistý je, že fotit budu každopádně dál.
Teď skončila moje sezóna biková a začalá ta fotografická. Přes léto jsem moc nefotil, skoro žádnej víkend jsem si na to čas neudělal. Věčně na kole, venku, večer sem jen přišel a švihl s sebou do postele, ráno se vzbudil a zase stejnej plán jako předchozí den...do toho občasně komp a do fotografie se mi nechtělo :-)
To je asi vše, vysvětlením mé absence s ní končím :-)

Souvisí se článkem: